Zber elektroodpadu 20.5. 2026 (streda) v čase od 8:00 hod.
Vážení občania,
dovoľujeme si Vás informovať, že v stredu 20. mája 2026 sa v našej obci uskutoční zber elektroodpadu od 8:00 hodiny.
Prosíme všetkých obyvateľov, aby využili túto príležitosť a odovzdali nepotrebné elektrické a elektronické zariadenia – napríklad staré televízory, počítače, mobilné telefóny, chladničky či iné domáce spotrebiče. Prosíme Vás, aby ste nefunkčné elektrické spotrebiče nechali na dostatočne viditeľnom mieste pred svojou bránou.
Ďakujeme za Vašu spoluprácu a zodpovedný prístup k životnému prostrediu.
